Сайт программы все буде добре на стб

05:35

У пошуках істини

06:20

«Вікна-Новини» Спецрепортаж

07:10

«Все буде добре!»

09:05

«Все буде смачно!»

10:00

Х/ф «Оксамитові ручки»

12:00

Х/ф «Домоправитель»

13:50

«Битва екстрасенсів-14»

16:00

«Все буде добре!»

18:00

«Вікна-Новини»

19:05

Т/с «Коли ми вдома»

22:00

«Вікна-Новини»

22:35

«Детектор брехні»

00:05

«Один за всіх»

05:50

У пошуках істини

06:35

«Вікна-Новини»

07:10

«Все буде добре!»

09:05

«Все буде смачно!»

10:00

Х/ф «Мамочко моя»

13:45

«Битва екстрасенсів-13»

16:00

«Все буде добре!»

18:00

«Вікна-Новини»

19:00

Т/с «Коли ми вдома»

19:55

«Врятуйте нашу сім'ю»

22:00

«Вікна-Новини»

22:50

«Врятуйте нашу сім'ю»

23:45

Х/ф «Мамочко моя»

05:50

У пошуках істини

06:35

«Вікна-Новини»

07:10

«Все буде добре!»

09:05

«Все буде смачно!»

10:00

«Зіркове життя»

11:00

«Врятуйте нашу сім'ю»

13:55

«Битва екстрасенсів-13»

16:00

«Все буде добре!»

18:00

«Вікна-Новини»

19:00

Т/с «Коли ми вдома»

20:00

«МастерШеф-4»

22:00

«Вікна-Новини»

22:50

«МастерШеф-4»

05:45

«Вікна-Новини»

06:20

«Все буде добре!»

08:05

«Все буде смачно!»

09:00

Х/ф «За сімейними обставинами»

11:55

Х/ф «Дочка»

13:50

«Битва екстрасенсів-13»

16:00

«Все буде добре!»

18:00

«Вікна-Новини»

19:00

Т/с «Коли ми вдома»

20:00

«Зважені та щасливі-4»

22:00

«Вікна-Новини»

22:50

«Зважені та щасливі-4»

00:05

Х/Ф «Неждано-негадано»

05:45

Х/ф «Дочка»

07:15

Х/ф «Подарунок долі»

18:00

«Вікна-Новини»

19:00

Т/с «Коли ми вдома»

20:00

Національне талант-шоу «Танцюють всі!-7»

22:00

«Вікна-Новини»

22:50

Національне талант-шоу «Танцюють всі!-7». Підсумки голосування

06:30

Х/ф «Червоні вітрила»

08:05

«Караоке на Майдані»

09:00

«Все буде смачно!»

12:10

Національне талант-шоу «Танцюють всі!-7»

14:05

Національне талант-шоу «Танцюють всі!-7». Підсумки голосування

15:20

«Зважені та щасливі-4»

19:00

«Х-фактор-5»

21:15

Т/с «Коли ми вдома»

22:25

«Х-фактор-5». Підсумки голосування

23:50

«Детектор брехні»

06:25

Х/ф «31 червня»

09:00

«Все буде смачно!»

10:20

«Караоке на Майдані»

11:15

«МастерШеф-4»

15:20

«Х-фактор-5»

17:45

«Х-фактор-5». Підсумки голосування

19:00

«Битва екстрасенсів-14»

21:10

«Один за всіх»

22:25

«Вікна-Новини» Спецрепортаж

23:25

Х/ф «Наречена мого друга»

Источник: http://dobre.stb.ua/ua/

  • Раздел: Яичница |
  • Автор: MadtubeMTV
  • Комментариев: 12
  • Просмотров: 2798 |